anděl

Anděl je bytost, kterou si nějakým způsobem představuje každý z nás. Obvykle jde o osobu s kladnými vlastnostmi, hodnou, mírnou, chránící a opatrující. Za andílky jsou označované malé děti, které ještě neposkvrnil žádný hřích. Anděl je krásný symbol. A to nejen v náboženství, ale i v běžném životě.

Kdo je anděl?

  • Anděl v náboženství – andělé jsou poslové Boží. Jejich prostřednictvím dochází k uskutečňování Božích záměrů. Jedná se o osoby nesmrtelné, jsou vyobrazeny na mnoha náboženských předmětech. V kostelích i v Bibli. Andělé provázejí i život Ježíše.

Proto také my máme velmi často nejvíce anděly spojené s nějakou posvátností. Například s Vánocemi nebo s Velikonocemi.

  • Andělé jako ochránci – také lidský život provázejí andělé. Řada lidí věří, že každý má svého anděle strážného, který nás provází životem, ochraňuje a vede.
  • Anděl jako člověk – a v neposlední řadě jsou anděli i běžní lidé. Takoví, kteří pomohou v nouzi, prokážou dobrý skutek, nebo podpoří v situacích, ze kterých už nemusíte vidět východisko. Takovým andělem může být někdo známý, ale i cizí. Andělem bývají často maminky i babičky.

Anděl je prostě symbol

Anděl je symbolem dobra a čistoty. I proto jsme si jej zvolili jako další produkt v naší nabídce. Ručně vyráběný háčkovaný anděl je krásnou dekorací, dárkem, i ozdobou. Anděl je také vzácným amuletem.

Ozdobit si jím můžete dům, vánoční stromeček, cokoli vás napadne.

TIP na článek: I taška síťovka může být skvělým doplňkem k outfitu

Anděl jako dárek

Andělé z NejenDárky jsou zářivě bílí s dokonale propracovaným lemováním ve zlaté, stříbrně, třpytivé fialové nebo oranžové barvě. Nebo také v úplně bílé nevinné variantě.

Anděl je háčkovaný a do potřebného tvaru pečlivě vyškrobený. Díky tomu také stále drží tvar, jak je vidět na fotografii.

Můžete jej postavit, nebo zavěsit za poutko, které je za zdobenou svatozáří.

ANDĚLSKÁ NABÍDKA PRÁVĚ ZDE

Více najdete na www.NejenDarky.cz

anděl

foto / archiv LNR

By LNR