Řešíte dárky? Potřebujete tipy na originální dárky? Chcete obdarovat své blízké, známé nebo máte jinou příležitost, ke které sháníte vhodný dárek? Třeba narození dítěte nebo narozeniny dětí? Chcete něco originálního a zároveň byste chtěli podpořit šikovné ruce? Pak využijte nabídky nějakého portálu, kde se soustředí drobní řemeslníci, jistě vás překvapí.

Tipy na originální dárky

Narození miminka – dárek

Pro tuto příležitost se hodí veselé praktické sety čepičky a bačkůrek. Jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, takže jsou šetrné k citlivé dětské pokožce. V nabídce naleznete spoustu krásných kousků i pro předčasně narozené děti.

Dárek pro radost a snadné usínání

Hračku, kterou si děti okamžitě oblíbí – to je spinkáček. Měkká a dobře uchopitelná postavička, která je vyrobena z toho nejhebčího materiálu je právo to, co děti nebudou chtít dát z ruky. Více v tomto článku: Plyšové postavičky – panáčci a zvířátka – z dokonalého materiálu

Připravte se na zimu

Dárky pro ženu, dárky pro maminku, dárky pro přítelkyni, to vše vyřešíte pěknými módními doplňky.

Dejte něco praktického

foto / archiv LNR

Super propustné pytlíky nejen na jemné prádlo využijete při praní, při cestování. Výborně i nahradí běžné sáčky, je to ekologická varianta pro klasické igelitové pytlíky. Různé barevné provedení, vždy s poutkem a uzavíráním na zip. Barvy nikdy nepouští.

Co takhle nějakou drobnost pro dědu nebo pro tatínka

I pro ně se hodí dárek v podobě přívěsku. Přívěsky ve tvaru chobotničky s praktickým očkem jsou ideální na klíče, ale i na batoh, kabelku či na hraní.

 

TIP NA ČLÁNEK: Ekologický pytlík handmade a jeho chytré využití

By LNR